PACIENTAMS IŠ UŽSIENIO

Jei yra reikalingas sudėtingas odontologinis gydymas, pacientus iš užsienio konsultuojame ir nuotoliniu būdu. Konsultacijos metu gydytojas odontologas kartu su pacientu aptaria gydymo eiga, esamas problemas ir siūlo skirtingus gydymo būdus. Tiksliam gydymo plano sudarymui gydytojas odontologas iš paciento turėtų gauti panoraminę rentgeno nuotrauką, kuria jau turėtų pasirūpinti pats pacientas.

Pirmas vizitas

Pirmojo vizito metu yra atliekamos visos reikalingos chirurginės procedūros. Pašalinami nereikalingi dantys, įsriegiamas reikiamas implantų skaičius. Operacijos metu naudojamos siūlės yra išimamos po 10-14 dienų. Ant įsriegtų implantų yra tvirtinami laikini vainikėliai, kurie iki kito vizito klinikoje tarnaus lyg savi dantys. Kitas vizitas pas gydytoją odontologą turėtų būti po 2-5 mėnesių, iki šio vizito įsriegti implantai prigyja. 

Antras vizitas

Vizitas įvyksta po 2-5 mėnesių, prigijus dantų implantams. Laikini vainikėliai yra keičiami tvirtais ir natūraliai atrodančiais dantimis, pagamintais iš cirkonio keramikos. Atliekamos reikiamos estetinės procedūros ar kiti planuoti gydytojo odontologo darbai. 

Pacientams gyvenantiems užsienyje didžiausias sunkumas yra dažnai atvykti į kliniką dėl sudėtingo odontologinio gydymo. Todėl teikiame gydytojų konsultacijas nuotoliniu būdu: internetu arba telefonu.*

Susipažinkite su nuotolinių konsultacijų eiga:

Užsiregistruokite konsultacijai. Nurodykite Jums tinkančią datą ir laiką – prisitaikysime prie Jūsų patogumo!

Jeigu turite, atsiųskite visą turimą informaciją apie savo būklę: rentgeno nuotraukas, gydymo išrašus, ligos istoriją ir pan. Tai padės gydytojui kokybiškai pasiruošti konsultacijai ir pasiūlyti efektyviausią sprendimą.

Nurodytu metu prisijunkite internetinei konsultacijai: papasakokite apie savo nusiskundimus ir poreikius.

Gavęs reikiamą informaciją, gydytojas parengs preliminarų gydymo planą ir su Jumis suderins būsimų vizitų laiką.

Gydymas bus pradėtas Jums grįžus į Lietuvą.

*paslauga yra mokama, todėl iki konsultacijos laiko turi būti atliktas apmokėjimas į odontologijos centro sąskaitą.

REGISTRACIJA

Užpildykite užklausos formą ir mes netrukus su Jumis susisieksime.

Jei registruojantis Jums kyla klausimų – esamę pasiruošę į į juos atsakyti. Skambinkite telefonu: +370 614 44158