DANTŲ
IMPLANTACIJA

Dantų implantacija – ilgaamžiškiausia ir šiuolaikiškiausia dantų atstatymo procedūra. Neskausminga procedūra, kurios metu galima visiškai atkurti vieną, kelis ar visus prarastus dantis. Visiškas atkūrimas – tai naujo danties formavimas nuo šaknies iki danties vainikėlio. 

Natūralus danties šaknies pakaitalas, dantų implantas, chirurginiu būdu yra įsriegiamas į paciento žandikaulio kaulą. Dantų implantai yra gaminami iš biosuderinamų medžiagų (mūsų organizmui nekensmingos arba vertinamos kaip savos), tokių kaip titanas, todėl nėra rizikos alerginėms reakcijoms susidaryti bei išnyksta rizika atmetimo reakcijai. 

Kada būtina atlikti dantų implantaciją? 

Dantų implantacijos procedūra yra atliekama tada, kai pacientas yra netekęs nuosavo danties arba nėra galimybės atkurti esamo danties protezuojant ar plombuojant. 

Dantų implantacija atliekama pacientams ne jaunesniems nei 18 metų, kai žandikaulis yra pilnai susiformavęs. Atsižvelgiant į bendrą sveikatos būklęs ir burnos ermės buklę. 

Vienmomentinė implantacija – tai pažangus gydymo metodas, kai iškart po danties rovimo į buvusią jo vietą yra įsriegiamas dantų implantas. Šio gydymo metodas po danties rovimo yra patogus ir racionalus paciento atžvilgiu bei turi nemažai privalumų:

Gydymo laikas trumpesnis 2-6 mėnesiai;

Danties rovimas ir implantacija atliekama vieno vizito metu, sumažinamas šokas organizmui;

Geresni estetiniai rezultatai.

Vienmomentinė implantacija galima atlikti ne visada. Šio implantacijos metodo atlikti negalima tada, kai dantis yra pažeistas infekcijos, skruostinė kaulo sienelė yra per plona ar gydytojas implantologas nerekomenduoja esant kitoms indikacijoms. 

Ar dantų implantacija skausminga? 

Implantavimas – visiškai neskausminga procedūra, prieš operaciją pacientui yra suleidžiami anestetikai – vietinė nejautra, kurie visiškai neutralizuoja skausminį pojūtį. 

Po operacijos pacientas gali jausti maudimą operuotoje vietoje. Jei skausmas nepakeliamas, rekomenduojama pacientui jį malšinti vaistais nuo skausmo. 

Gydymo eiga

Ši procedūra yra sudaryta iš 3 pagrindinių etapų. Visas gydymo procesas gali trukti iki 6 mėnesių, viskas priklauso nuo burnos ertmės ir bendros sveikatos būklės. 

Gydytojo konsultacija

Konsultacijos metu gydytojas odontologas padaro skaitmenines panoramines rentgeno nuotraukas, kurios padeda detaliau įvertinti bendrą burnos sveikatą, žandikaulių kaulo būklę bei palengvina sudaryti tikslų gydymo planą. 

Po išsamios paciento apžiūros ir rentgeno nuotraukų analizės, nustatoma, kiek, kokių ir kuriose srityse reikia implantų, kokie konstrukciniai elementai bus naudojami. Konsultacijos metu gydytojas odontologas supažindina pacientą su gydymo planu, implantacijos privalumais ir trūkumais. 

Chirurgija

Implanto sriegimas į kaulą. Pacientas operuojamas taikant vietinę nejautrą. Vieno implanto operacija trunka apie 30-40 minučių. Jei vienu metu yra implantuojama daugiau negu vienas implantas ar atliekamos papildomos procedūros, operacija gali užtrukti apie 1-2 valandas. 

Po atliktos operacijos gydytojas odontologas supažindina pacientą su tolimesne gydymo eiga. Operacijos metu naudojamos siūlės yra išimamos po 10-14 dienų. Prasideda gijimo procesas, laukiama kol implantas apaugs kaulu ir įsitvirtins žandikaulyje. Šis procesas gali užtrukti iki 6 mėnesių. Prigijus implantui yra įsukamos gijimo galvutės, kad susiformuotų dantenos aplink būsimą danties vainikėlį. 

Protezavimas ant implanto

Sugijus dantenoms, šis procesas dažniausiai trunka 2-4 savaites, pradedamas protezavimas ant implanto. Gydytojas odontologas nuima dantų atspaudus ir siunčia dantų technikams į laboratoriją, kurioje gaminami individualūs dantų protezai. 

Protezavimui yra naudojami keramikos vainikėliai, tiltiniai protezai ar išimami dantų protezai, priklausomai nuo to kiek reikia atstatyti dantų. 

Burnos priežiūra po implantacijos

·Implantų tarnavimo laikas labai priklauso nuo burnos ertmės higienos. Dantų apnašos ant protezų atsiranda žymiai greičiau nei ant natūralių dantų. Dantis reikia valyti kasdien – ryte, po pusryčių ir vakare, po vakarienės.

Dantims valyti yra rekomenduojamas minkštas arba labai minkštas dantų šepetėlis. Tarpdančio siūlai, tarpdančių šepetėliai, vieno danties šepetėliai. 

Liežuvio nugarėlė valoma specialiu grandikliu.

 Svarbu: Jeigu implantacijos vietoje pastebėjote gleivinės paraudimą, pabrinkimą, skausmingumą kandant – būtina atvykti pas gydytoją odontologą.

  • Dantų implantų sistemą ANKYLOS® sukurė ir gamina Vokietijos įmonė Dentsply Friadent nuo  1992 metų.
  • ANKYLOS® sukurti remiantis dešimtmečių tyrimais ir dokumentuota klinikine praktika, o Jų kokybė patvirtinta kaip Premium klasės.
  • Tikslumas – visa dantų implantų gamybos grandinė, pradedant žaliavų pirkimu ir baigiant galutiniu produktu, yra kontroliuojama griežtų kokybės standartų.
  • Medžiagos – dantų implantai pagaminti iš gryno chirurginio titano ir turi unikalią mikrostruktūrą, kuri aktyviai pagreitina kaulo prigijimą.
  • Nepriekaištinga estetika – dantų implantų sistema garantuoja ypač estetiškus protezavimo ant implantų sprendimus.

 

  • Žandikaulio kaulas visiškai apauga implantą – danties implanto viršutinę dalį uždengia kaulas. Daugelis kitų implantų sistemų neužtikrina tokios geros implanto integracijos kaule.
  • Didžiąją implanto atraminės galvutės dalį paslepia dantenos. Ant likusios dalies yra tvirtinamas danties vainikėlis.
  • Danties vainikėlis (vainikėlis) yra vienintelė matoma implantuoto danties dalis.

Rezultatas – nepriekaištinga implantuotų dantų ir dantenų estetika.

Kainoraštis

Ypatingi pasiūlymai

Vieno žandikaulio visų dantų atkūrimas ant 4 implantų.

REGISTRACIJA

Užpildykite užklausos formą ir mes netrukus su Jumis susisieksime.

Jei registruojantis Jums kyla klausimų – esamę pasiruošę į į juos atsakyti. Skambinkite telefonu: +370 614 44158