ATSILIEPIMAI

Daugiau nei prieš dešimtmetį pirmą kartą apsilankiau Vilmos Verseckienės odontologijos centre. Buvau asmeniškai pažįstamas su gydytoja, tačiau pasirinkimą lėmė ne pažintis - ieškojome aukščiausios kokybės paslaugų. Tuo metu Vilmos Verseckienės odontologijos centras stomatologijos kabinetų fone buvo bene vienintelė moderni odontologijos klinika Alytuje.
Nuo pirmojo vizito aš ir mano šeimos nariai likome ištikimais klinikos pacientais. Niekada neteko suabejoti gydytojų kvalifikacija, o gydymas organizuojamas taupant pacientų laiką. Man, kaip įmonės vadovui, tai ypač svarbu.
Jei draugai ar pažįstami ieško odontologo, visuomet drąsiai patariu kreiptis į jūsų odontologijos centą.
Andrejus Semionovas
Prieš kelis metus susirūpinau dantų būkle, kuri, prisipažinsiu, buvo išties prasta. Pradėjusi ieškoti odontologijos klinikos, kuri galėtų man padėti, kartu su vyru aplankėme Alytuje ne vieną odontologijos kliniką ir pasirinkome Vilmos Verseckienės odontologijos centrą.

Kodėl? - Pirmą kartą apsilankiau 2019 m. Sužavėjo nepaprastai nuoširdus bendravimas. Truputi nerimavau, kas manęs laukia, nes nieko nežinojau apie dantų implantaciją. Gydytoja Vilma Verseckienė ir burnos chirurgas Laurynas Banys skyrė pusvalandį brangaus laiko ir smulkiai išaiškino, kaip vyksta procedūra, o gydytoja parodė video savo telefone.

Visi kartu svarstėme įvairius dantų atkūrimo būdus, jų pliusus ir minusus, ir galiausiai pasirinkome dantų atkūrimą ANKYLOS implantais. Smagu, kad nereikėjo nieko ieškoti, klinika gali pasiūlyti visas paslaugas.

Šiandien nepaprastai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią kliniką. Sausio mėnesį suplanuotas paskutinis vizitas įsitikinti, kad 2 metų gydymo rezultatas - nuostabus. Gyd. Vilmos Verseckienės centre šiandien lankosi visi mano šeimos nariai. Rekomendavau vyro seseriai, ji medikė. Jau pirmasis vizitas paliko jai puikų įspūdį ir ji nusprendusi tęsti gydymą po Naujųjų metų. Rekomendavau kliniką dešimtims ir pasiryžusi rekomenduoti šimtams draugų bei pažįstamų.
Audronė Dabulevičienė,
56 m.
Puikūs specialistai, lankiausi ne vienoje klinikoje, tačiau būtent šioje pastebėjo šaknies kanalo uždegimą ir sutaisė ilgai varginusį dantį.
Renata
38 m.
Labai profesionalus ir malonus visas kolektyvas. Nekeisčiau į jokius kitus specialistus, neeksperimentuočiau su kitomis klinikomis. Radau geriausią. Ačiū kolektyvui 😉
Evelina Bielskutė

NORITE PALIKTI ATSILIEPIMĄ?

Spauskite Google įkonėlę arba parašykite Jūsų įvertinimą žemiau.

Dėkojame už Jūsų įvertinimą.