DANTŲ
TIESINIMAS
SKAIDRIOMIS
KAPOMIS

Dantų tiesinimas arba ortodontinis gydymas – atliekamas tada, kai yra norima koreguoti netinkamą dantų padėtį arba netaisyklingą sąkandį bei sveikatos problemas. Šis gydymo metodas pagerina dantų, šypsenos ir veido estetiką. 

Kada tinkamiausia atlikti ortodontinį gydymą?

Ortodontinį gydymą rekomenduojama atlikti 6-7 metų vaikams, tai yra tinkamiausias laikas koreguoti priežastis, sukėlusius ortodontinius pakitimus. 

Mūsų  klinikoje ortodontiniam gydymui yra naudojamos skaidrios kapos.

Skaidrios kapos yra pažangi dantų tiesinimo sistema. Įprastai gydymas skaidriomis kapomis pacientams yra patogesnis, nes jiems nereikia keisti savo įpročių ar gyvenimo būdo. Vienintelė sąlyga pacientui, norinčiam gerų gydymo rezultatų – dėvėti kapas 22 valandas per parą.

Vilma Verseckienė
Gydytoja odontologė

Priežastys, kodėl verta rinktis skaidrias kapas:

Tradiciniai breketai yra gaminami iš metalo ir klijuojami prie išorinės dantų pusės. Stumdami dantis į reikiamą poziciją, breketai naudoja daugiau jėgos, todėl sukelia daugiau skausmo ir diskomforto. Skaidrių kapų privalumai:

  • Nematomos;
  • Mažiau skausmo (jaučiamas tiks lengvas tempimas);
  • Rečiau reikalingas dantų rovimas;
  • Retesni vizitai pas gydytoją;
  • Nereikalingi ekstriniai vizitai;
  • Patogu (esant reikalui galima nusiimti);
  • Jokio neigiamo poveikio burnos higienai;
  • Geriau nuspėjama gydymo trukmė ir rezultatai;
  • Galima valgyti bet kokį mėgstamą maistą.

Konsultacija ir diagnostika

Per pirmąją konsultaciją gydytojas pirmiausia įvertina jūsų dantų būklę ir nusprendžia ar gydymas kapomis yra tinkamas. Jeigu gydymas yra tinkamas, atliekamas 3D dantų skenavimas/ dantų atspaudo nuėmimas ir pradedamas gydymo plano rengimas.

Sekančio vizito metu gydytojas Jums parodys vaizdinį gydymo planą, dantų judėjimą ir, svarbiausia, kaip atrodys Jūsų šypsena po gydymo. Kai Jūs su savo gydytoju nuspręsite pradėti gydymą, „Ordoline“ pradės gaminti dantų tiesinimo kapas.

Išsamūs kapų naudojimo nurodymai

Kito susitikimo metu gydytojas atiduos Jums kapas ir reikiamas papildomas priemones bei paaiškins, kaip naudotis kapomis, atsakys į visus iškilusius klausimus.

KAINORAŠTIS

REGISTRACIJA

Užpildykite užklausos formą ir mes netrukus su Jumis susisieksime.

Jei registruojantis Jums kyla klausimų – esamę pasiruošę į į juos atsakyti. Skambinkite telefonu: +370 614 44158