PROTEZAVIMAS

   V.V.O.C. odontologijos centre atliekamas protezavimas:

  • laminatėmis, įklotais ir užklotais

  • dantų vainikėliais

  • tiltinias protezais

  • išimamais dantų protezais

  • protezavimas ant dantų implantų

 

  Laminatėmis protezuojama tada, kai plombavimas negali suteikti pakankamai gero estetinio vaizdo ir tvirtumo. Laminatės – keramikos plokštelės priekiniam dantų paviršiui uždengti. Jos gaminamos iš stiklo keramikos ar kompozito.

 Dantų įklotai ir dantų užklotai dar laikomi savotiškomis plombomis. Tik gaminami jie dantų technikos laboratorijose, nuėmus antspaudą nuo protezavimui paruoštų dantų. Jais atstatomi pažeidimai danties vagelių ir duobučių srityje, be to, gali būti įtraukti ir kontaktiniai paviršiai.Įklotai ir užklotai tarnauja ilgiau nei kompozitinė plomba.

Vainikėliai ir tilteliai gaminami iš metalo keramikos (porceliano ant metalinio karkaso), bemetalės keramikos (stiklo keramikos ar porceliano ant cirkonio oksido karkaso) 

  Metalokeramikos protezas yra estetiškai atrodantis ir ilgalaikis protezas ,galintis tarnauti apie dešimtmetį ir ilgiau. Šio dantų protezo šerdis pagaminta iš metalo, o šis padengiamas porceliano (keramikos) sluoksniu. Štai kodėl tokiu principu pagaminti dantų protezai vadinami metalo keramikos protezais.

  Bemetale keramika tam tikromis savybėmis ji pranoksta metalo keramiką. Bemetalė keramika yra pralaidi šviesai, jos fizinės savybės artimos natūralaus danties savybėms, dažniausiai gaminama cirkonio oksido, aliuminio oksido, ličio disilikato, kitų stiklo keramikų, skirtų presavimui, pagrindais. Ant šių karkasų užkepami estetiniai keramikos sluoksniai. Metalinė protezo konstrukcija nėra pralaidi šviesai. Pasirinkus šią konstrukciją,  dantenos gali atrodyti tamsesnės. Priekinius ir dantis patartina protezuoti bemetale keramika. Ji estetiška ir biologiškai suderinama, nematyti metalo krašto.

KONTAKTAI

V.V.O.C. Odontologijos Centras

​Likiškėlių g. 8 - 3, Alytus​​
Telefonai:
+370 614 44158
+370 315 23871
Darbo laikas
8:00-19:00
8:00-18:00
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn