Slapukų politika

Kas yra slapukai?

  Slapukas yra tekstinis failas, kuriame yra mažas kiekis informacijos atsiunčiamas į jūsų įrenginį, kai jūs apsilankote svetainėje. Šis slapukas atsiunčiamas atgal į svetainę kiekvieną kartą apsilankius joje arba į kitą svetainę, kuri atpažįsta slapuką. Slapukai yra naudingi, nes jie leidžia svetainei atpažinti vartotojo įrenginį ir suteikti tinkamiausią informaciją ir praturtinti patirtį mūsų svetainėje.

Kokius slapukus naudojame?

  V.V.O.C.EU svetainėje naudojame tiek vadinamuosius pirmos šalies slapukus, tiek trečios šalies slapukus.

  • Pirmos šalies slapukai, tai slapukai kuriuos naudojame kai jūs lankotės vienoje iš mūsų svetainių, tai techniniai, seansų, nuolatiniai ir funkciniai slapukai:

  • Techniniai slapukai yra būtini, kad svetainė veiktu tinkamai. Šie slapukai leidžia jums naršyti įvairiuose svetainės dalyse ir naudoti tam tikras funkcijas.

  • Sesijos slapukai, tai laikini slapukai, kurie leidžia jums greitai ir lengvai naršyti svetainėje naršymo sesijos metu.

  • Nuolatiniai arba sekimo slapukai išlieka jūsų naršyklėje ilgiau, jie turi galiojimo laiką ir  išlieka ilgai po jūsų apsilankymo svetainėje (nebent jūs ištrintumėte slapukus).

  • Funkciniai slapukai stebi tinkamą svetainės veikimą ir leidžia tinklalapiui prisiminti jūsų pasirinkimus (pvz., jūsų kalbos nuostatą, regioną). Jie pasiūlo patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas, todėl jums nereikės nurodyti savo pasirinkimų kiekvieną kartą, kai lankotės svetainėje.

  • Trečiosios šalies slapukai:

Google Analytics pagal jų suderintas privatumo politikas.

Google AdWords

Socialinių tinklų slapukai

 Nėra naudojami:

  • Veiklos slapukai (Piwik): renka anoniminę ir suvestinę informaciją apie jūsų elgesį internete (pvz., jūsų naršyklės tipą, jūsų interneto protokolo (IP) adresą, naudojamą operacinę sistemą, svetainės kurioje lankėtės domeno vardą, net tada kai paliekate tą puslapį, jūsų apsilankymo data ir laiką, ir kt.) statistikos ir lankytojų profilių kūrimo tikslais.

  Mūsų naudojami slapukai nerenka informacijos, kuri galėtu atskleisti jūsų asmeninę tapatybę, todėl mes negalime jūsų identifikuoti. Mūsų svetainė (-ės) gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurios nepriklauso nėra valdomos V.V.O.C. Mes neatsako už šių svetainių privatumo politiką.

Kaip sutikti su slapuku naudojimu?

  Pirmą kartą apsilankius mūsų svetainėje, apačioje bus rodoma slapukų juosta su mygtuku "SUTINKU". Paspaudę SUTINKU arba tęsdami apsilankymą mūsų svetainėje, jūs sutinkate, kad mes naudosime slapukus, kaip aprašytą slapukų politikoje, nebent pritaikėte savo naršyklės nustatymuose atmesti slapukus funkciją (žiūrėkite žemiau).

Kaip atmesti slapukus?

  

 Šie nustatymai paprastai yra jūsų interneto naršyklės meniu „Options“ arba „Preferences“. Norėdami sužinoti daugiau apie nustatymus peržiūrėkite žemiau esančias nuorodas (arba daugiau informacijos ieškokite naudodami interneto naršyklės funkciją „Help“):

   https://www.aboutcookies.org/

 

  • Facebook Social Icon

© 2016 V.V.O.C.